Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To bym musial jeszcze fize zdawać,kurde ile to przygotowan by bylo... ,i jeszcze by mnie wywali to juz calkiem smiesznie by bylo:P.A to co na tej technologii az tak zwalenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aa ze tak zapytam, szykuje sie ktos z Was na inżynierie biomedyczna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olimpijczyk napisał:
To bym musial jeszcze fize zdawać,kurde ile to przygotowan by bylo... ,i jeszcze by mnie wywali to juz calkiem smiesznie by bylo:P.A to co na tej technologii az tak zwalenie?
TO ZALEZY DLA KOGO, POZIOM BYL NIE WYSOKI ALE DAKICH BZDUR SIE UCZYLEM ZE MI SIE ODECHCIALO...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z chemii od 70 wzwyz, moze nawet 90, ale znajac mnie glupie bledy porobilam. a biologia mi srednio poszla ;/ miedzy 65 a 75, bardzo malo prawdopodobne, ze 80... takze wielkich szans nie mam i nastawiam sie na poprawde matury... chociaz zastanawiam sie tez nad innymi kierunkami... ja w sumie o medycynie pomyslalam dopiero w lutym, a tak na ekonomie mialam isc cale zycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UM Poznan. skladam tylko tam bo sie terminy rekrutacyjne pokrywaja:D. Matura wmiare dobrze mi poszla (szczegolnie chemia), wiec mimo ze prog sie podniesie mam jakies szanse;d ;p pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nooo ja gadalem z 2 abslowentami to mowi ze 90 % w zawodzie nie rpacuje po i że na jakies dobre pieniadze nie ma co liczyc,chybaze farta sie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś z was ludziska pisał chemie na podstawie. Dajcie komentarze. Dla mnie była jakaś głupia i nieprzemyślana ostatnie zadania to tragedia. Ile wam wyszło z tym liczeniem amoniaku, bo mi 39,2 dm3. TAK,ja pisałam na podst. tez mam taki wynik;) w tym przedostatnim mam 3,75.a ostatnie,fakt najbardziej udziwnione ja dałam Cu(OH)2 i HCl, ale zamiast Cu(OH)2 miało być NaOH.potem kolory I.zabarwienie na malinowo II.na czerwono. i najpierw charakter zasadowy,potem kwasowy.. ale to nie wiem czy jest dobrze;/ a reszta zadan spoko.Mam nadzieje ze mniej niz 88%-90% nie bedzie.. a u Was?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko nie idzcie do lublina mam nadzieje, ze prog nie bedzie wysoki... eh..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładnie ładnie Ewelcia dostaniesz sie gdzie chcesz:P,wiem wiem podlizuje sie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nom, podlizujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy będą te odpowiedzi, oby jak najszybciej...człowiek chciałby już sobie sprawdzić i mieć spokój...chciałabym na medycynę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura była prosta dla osób, które systematycznie sie uczyły. wreszcie zrobili porządne zadania sprawdzające wiedzę. dla mnie była ok. ph wyszło na 100% 2. zad 2 18.25 g , a entalpia koło -579.coś w tym stylu (ale na minusie czy na plusie?). pozdrowienia i miłych wakacji!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zadaniu z entalpią -579,9 kj/mol?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to w końcu jest ...uznają takie obserwacje, że np. wytracił się osad ale bez podania koloru albo osad zmienił zabarwienie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Gosia w 100 % :] wyniki też mam takie same entalpia na minusie mi wyszła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam z antolka ...to wszystko stres ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTONKA !! :] a jak w tym ostatnim zadaniu ile tych prduktów wydaje mi się że powinni uznawać zarówno cztery jak i trzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nazwy alkoholów 3-metylobut-2-ol i 3-metylobut-1-ol??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zadaniu z H2O2 najpierw reduktor a niżej utleniacz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja podobnie do Ciebie Ewel i z bioli i z chemi ale też pewnie głupich błędów zrobiłam bo tak mam:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...